W dniu 6 grudnia 2019 r. na długiej przerwie odbył się w naszej szkole Matematyczny Konkurs Mikołajkowy. Uczestniczyło w nim 20 uczniów klas IV-VIII.
Uczniowie losowali zadanie i rozwiązywali je. Zadania zapisane były na kartkach świątecznych, co nawiązywało do atmosfery zbliżających się świąt.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przygotowujemy paczkę dla Szansy w Opolu. Zbieramy wszelkiego rodzaju środki higieniczne - pasty do zębów, szampony, mydła, płyny do mycia, ręczniki, proszki do prania, chusteczki nawilżające itp. Artykuły prosimy przynosić do 13 grudnia. Koordynatorkami akcji są Magdalena Nielska, Joanna Greniger, Teresa Hajzer I Renata Gajecka.

Termin oddania prac do 19.12.2019 r.

Zestaw zadań nr 3 do pobrania word 256x198

Uczniowie klasy II i III naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu.

25 listopada 2019r. po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.

Każdy uczeń przyniósł swojego pluszowego przyjaciela.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ślizgawce na Toropolu. Jedni uczyli się jeździć na łyżwach,a inni doskonalili swoje umiejętności.

Zapraszamy do udziały w wzbliżających się wydarzeniach

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

To już nasza kolejna wycieczka w ramach innowacji humanistyczno-bibliotecznej wdrożonej w naszej szkole przez mgr Magdalenę Nielską i mgr inż. Joannę Greniger.

W dniu 8 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości.