Zajęcia na pływalni

 

                Zakończony  został kolejny kurs pływania w naszej szkole. Tym razem było aż 12 wyjazdów. Jedni uczyli się pływać, a  inni doskonalili swoje umiejętności. Emilia Waldyra z kl. III zdobyła kartę pływacką, a to wyczyn niemały. Ania Szewczyk i Oliwia Glasder z kl. V już po raz szósty uczestniczyły w zajęciach dla zdrowia! Dziękuję w imieniu dzieci Urzędowi Gminy w Łubnianach za finansowanie przejazdów dzieciom na wspomniane lekcje.

                                                                                                              Danuta Domino - Szpytko

                                                                                   


                 Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dziesięciogodzinnym kursie pływania. Początkujący na dobre oswoili się z wodą i z każdą lekcją widoczne były efekty nauki. Aż siedmiu uczniów z naszej szkoły zdobyło kartę pływacką – wcale nie było łatwo! Trzeb było przepłynąć 200 metrów dowolnym stylem, wykonać skok do wody oraz przepłynąć   pod wodą co najmniej   5m. Oto Ci, którzy potrafili: Oliwia Wocław, Oliwia Glasder, Ania Szewczyk, Amelia Sarkowicz, Julia Kondziela , Maksymilian   i Aleksander Prochota. Ponadto wszyscy w swoich grupach mogli zdobyć złote, srebrne i brązowe medale. Na zdjęciach widać wszystkich zdobywców i medalistów. Gratulujemy wszystkim!

                                        

                                                                                        Danuta Domino - Szpytko

 


Już po raz drugi chętni uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w kursie pływania.
Pod okiem instruktorów firmy Shark Swim najpierw oswajali się z wodą, a następnie uczyli się pływać.
Efekty pracy widoczne były już po kilku zajęciach na załączonych zdjęciach, a dwóch uczniów uzyskało nawet kartę pływacką.
W realizacji tego projektu udział miała równiez gmina finansując transport uczniów autokarem na basen.
Opiekunem grupy była p. Danuta Domino - Szpytko.

 

4