ikona pdf

Szanowni Rodzice

Zgodnie  z Zarządzeniem Wójta Gminy Łubniany Nr 14/2021 z dnia 26.01.2021 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Łubniany art.154 ust. pkt. 1  oraz ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 910)
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Bosko w Luboszycach informuje, że nabór do klasy I w roku szkolnym 2021/2022 będzie prowadzony w terminie: 15.02. – 05.03.2021 r.

Dokumenty do rejestracji dziecka do kl. I

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, informujemy o zmianach organizacyjnych dotyczących rekrutacji do Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Bosko w Luboszycach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Łubniany. Zmiany dotyczą sposobu dostarczania do szkół dokumentacji.

  • Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony internetowej szkoły http://www.pspluboszyce.pl/,
  • Druki dokumentacji należy dostarczać drogą pocztową lub zeskanowane na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  można także wrzucić do skrzynki znajdującej się na bramie szkoły.
  • W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem sekretariatu/ dyrektorem szkoły w godzinach od 9.00 - 13.00 od poniedziałku do piątku.