Koło języka angielskiego dla kasy 4 i klasy 7 (co 2 tygodnie na zmianę) odbywa się w piątki o godzinie 13.40.

Celem głównym zajęć plastyczno-czytelniczych kl.III jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych i uzdolnień plastycznych dzieci.

Zajęcia sportowe z kl. II odbywają się w środy i w czwartki od godz. 12:45 do 13:30.

Zajęcia koła matematycznego odbywają się w wymiarze jednej godziny tygodniowo, adresowane są do uczniów klasy ósmej i siódmej, którzy wykazują uzdolnienia matematyczne i są zainteresowani pogłębieniem oraz rozszerzeniem swojej wiedzy z matematyki.

Zapraszmy na zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego

wtorki: 15:30

piątki: 15:30

Szkolny teatr „Gałganek” od trzydziestu lat towarzyszy dzieciakom naszej szkoły w wędrówce po wiedzę. Sobotnia zabawa z piosenką i tekstami literackimi jest tworzeniem wspaniałych widowisk teatralnych i budowaniem niezapomnianych „gałgankowych” przyjaźni.  Nasz teatr jest chlubą szkoły, wsi, całej gminy i województwa. Spektakle, oparte na własnych scenariuszach, są wysoka oceniane przez widzów i jurorów wojewódzkich i ogólnopolskich festiwali teatralnych. My, młodzi aktorzy – jesteśmy dumni i szczęśliwi, bo mamy siebie i nasz teatr. Dzięki temu bawimy i wzruszamy innych, czasami zmuszamy do zatrzymania się, refleksji, zadumy…

Już po raz drugi chętni uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w kursie pływania. Pod okiem instruktorów firmy Shark Swim najpierw oswajali się z wodą, a następnie uczyli się pływać. Efekty pracy widoczne były już po kilku zajęciach na załączonych zdjęciach, a dwóch uczniów uzyskało nawet kartę pływacką. W realizacji tego projektu udział miała równiez gmina finansując transport uczniów autokarem na basen.

W naszej szkole działa zespół taneczny Prima Dance w ramach zajęć pozalekcyjnych. Grupa istnieje od 2013 r. Przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych uczniów z klas I-III, których łączy wspólna pasja do tańca.

Podkategorie