W dniu 04.11.2022r. w Korfantowie odbyły się XXXIV Ogólnopolskie Biegi Crossowe z okazji 104 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Naszą szkołę w zawodach  reprezentowało 25 uczniów z klas I – VIII. Uczniowie z klas I – III musieli pokonać dystans 250 metrów,uczniowie z klas IV – VI – dystans 600 metrów, a najstarsi  z klas  VII – VIII – dystans 1000 metrów. W biegach ogólnie wzięło udział około 700 uczniów z różnych szkół. Mimo dużej konkurencji uczniowie naszej szkoły świetnie sobie poradzili i uplasowali się na bardzo dobrych – czołowych miejscach.

Uczeń kl. II B Tomasz Kasprzyk zajął I miejsce, a uczeń kl. II A   Leon Weis – zajął II miejsce.  👏👏👏 Chłopcy otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się również następujący uczniowie:

Michalina Antoszak z kl.VI – 10 m

Zosia Peciak z kl. I  B – 9 m.

Nina Antoszak z kl. IV A – 8 m.

Marcel Rybol z kl. IV B – 8 m.

Ania Peciak z kl. III B – 7m.

Dominik Waleska z kl. VIII A – 6 m.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!🏆