25 listopada 2022r. w naszej szkole było nas dużo więcej, niż zwykle, ponieważ uczniowie klas 1-3 przyszli w towarzystwie swoich pluszowych misiów. Na drugiej lekcji odbyło się wspólne spotkanie, na którym dzieci poznały historię pluszowego misia, następnie był quiz. Nie zabrakło również dobrej zabawy ze śpiewem i tańcem. Punktem kulminacyjnym imprezy było rozstrzygnięcie konkursów szkolnych- plastycznego i literackiego pt. ,,Mój przyjaciel- Miś”.

Prac uczniowskich wpłynęło tak dużo i wszystkie były pomysłowe, starannie wykonane, ,,takie od serca”, że jury miało ogromny kłopot z werdyktem. Prace dzieci były prezentowane na apelu i obecnie zdobią korytarze naszej szkoły. Za wysiłek dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Na zakończenie odbyła się degustacja ,,miodowych przysmaków”- herbatników z miodem. Wszystkie misie wróciły ze swoimi ,,opiekunami” do domu, by dalej świętować i bawić się.