24 listopada 2022r. odbyła się prapremiera spektaklu pt. ,, Na tropie dorosłych” oparta na poezji R. Gronskiego w wykonaniu szkolnego teatru ,,Gałganek”.

Młodzi aktorzy w ciekawy sposób przedstawili dwa światy: dorosłych i dzieci. Najmłodsi uczyli się świata dorosłych i próbowali go zrozumieć. We współczesnym świecie ludzie zatracili się w pogoni za pracą i zdobywaniem pieniędzy. Spektakl przypomina, że w naszym życiu nie są najważniejsze rzeczy materialne tylko dobro, szacunek i rodzina.

Był to ciekawy i emocjonujący dzień w naszej szkole, ponieważ uczniowie mogli zobaczyć teatr na żywo, w wykonaniu swoich kolegów i koleżanek.

05.12.2022r. odbędzie się uroczysta premiera, na której widownią będą rodzice naszych uczniów i sympatycy teatru w ŁOKu. W styczniu wezmą udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów w Strzelcach Opolskich.