W dniach 22- 24 marca 2023r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Leon w sesji wiosennej w trzech dziedzinach: matematyki, języka angielskiego i zintegrowanych sprawności. W związku z tym, że konkurs ten jest bardzo popularny i skupia wielu uczestników z całej Polski, jego regulamin zakłada, że 10 pierwszych miejsc otrzymuje tytuł laureata. W pierwszej dziesiątce uplasowali się nasi uczniowie.

Tytuł laureata w konkursie matematycznym otrzymali:

– Dawid Czerwiec uczeń klasy 2a miejsce V, na 4788 uczniów biorących udział,

– Armin Wład uczeń klasy 3b miejsce IX, spośród 4541 uczestników,

– Stanisław Krupiński uczeń klasy 1b miejsce X, na 5198 zdających.

W konkursie z języka angielskiego miejsce X i tytuł laureata uzyskał Wojciech Słowik uczeń klasy 4b, na 1890 uczniów w całym kraju.

Serdecznie gratulujemy sukcesu laureatom i wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie. Rozwijajcie nadal swoje pasje i chęć zdobywania wiedzy.

 

Koordynatorzy konkursu Leon w naszej szkole

Patrycja Karolonek i Jolanta Jawid