W piątek 23.06.2023 odbyły się trzy uroczyste apele kończące rok szkolny 2022/2023.

W budynku w Luboszycach już o godz. 8.00 uczniowie klas I-III w galowych strojach i z uśmiechami na twarzy spotkali się wspólnie, by wysłuchać pożegnalnego programu artystycznego klasy 3a i 3b, gdyż uczniowie tych klas od września rozpoczną naukę w budynku w Biadaczu. Pani Dyrektor gratulowała sukcesów w nauce i sporcie, dziękowała rodzicom za wsparcie dzieci i życzyła bezpiecznych, zdrowych i radosnych wakacji.

W budynku w Biadaczu o godz. 9.00 uczniowie klas IV-VII w uroczystym klimacie odbierali nagrody, wyróżnienia, statuetki i świadectwa. Pani Dyrektor Bogusława Domino- Pawelec podziękowała rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym szczególnie pomagali naszej szkole w realizacji wszystkich zadań. Podziękowania otrzymali: pani Beata Wróbel przewodnicząca Rady Rodziców oraz pani Dorota Brzoza, pan Piotr Waldyra, pani Iwona Lacek, pan Mariusz Lacek oraz pani Monika Sołtys. Na tym spotkaniu podziękowaliśmy pani Krystynie Czech oraz pani Annie Langos za ofiarną pracę i poświęcenie w naszej szkole i życzyliśmy zdrowia i szczęścia na emeryturze. Uczniowie klasy VII zaśpiewali piosenkę pt. ,,Pięknie żyć” i wszyscy obecni udali się na spotkania z wychowawcami klas.

O godz. 11.00 odbyło się najbardziej wzruszające pożegnanie nie tylko roku szkolnego, ale również uczniów klasy VIIIa i VIIIb. Na początku pani Dyrektor zwróciła się do naszych absolwentów przekonując ich, że w każdym z nich jest siła, odwaga i mądrość, które pozwolą im odnosić w życiu sukcesy i realizować wymarzone cele. Następnie do nas wszystkich przemówił nasz gość pan sekretarz Urzędu Gminy Piotr Pośpiech.

Ósmoklasiści oczarowali wszystkich pięknym polonezem w pierwszej parze z wychowawcą klasy 8b. Program artystyczny wzbogacił śpiew oraz gra na pianinie przez uczennice. Potem odbyły się podziękowania uczniów dla wszystkich pracowników szkoły i dla rodziców. Nie obeszło się bez mocnych wzruszeń i łez.

Wszystkim naszym uczniom, a także ich rodzicom serdecznie gratulujemy. Życzymy bezpiecznych i dobrze przeżytych wakacji, miłego wypoczynku z rodziną i nabrania dużo sił na następny rok szkolny.