Na sportowo rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Niektórzy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w biegach przełajowych w Zagwiździu, które odbyły się 09.09.2023r.  Naszą szkołę reprezentowało trzynastu uczniów: Zosia Peciak, Ania Peciak, Hania Parobczy, Amelia Knapik, Amelia Sieńczewska, Staś Krupiński, Michał Barowski, Tomek Kasprzyk, Paweł Lukosz, Kacper Szczepara, Karol Plotnik, Michał Strzys i Jakub Czerwiec. Uczniowie klas drugich biegli na dystansie 300 metrów w kategorii dziewczynek i chłopców.  Zosia Peciak  i Staś  Krupiński wywalczyli II miejsce, otrzymali piękne puchary z wizerunkiem borsuka, medale oraz karty podarunkowe do sklepu sportowego  Decathlon. Natomiast Tomek Kasprzyk musiał pokonać dystans 400 metrów i  zakończył swój bieg na III miejscu otrzymując podobne nagrody. Konkurencja była naprawdę bardzo duża, tym bardziej cieszy nas każdy sukces. Wszystkim, którzy wzięli udział w biegach i dobiegli do mety serdecznie gratulujemy.

To była  ciekawa impreza plenerowa, moc atrakcji, konkursów i nagród dla uczestników.