W dniu 4 kwietnia 2024 drużyna chłopców wzięła udział w Eliminacjach Wojewódzkich Igrzysk LZS w mini – koszykówce w Tarnowie Opolskim. Pojechaliśmy na te rozgrywki z pewnymi nadziejami, po naszych wcześniejszych sukcesach. Trzy mecze pełne emocji, adrenaliny i potu . Po pierwszym wygranym meczu chłopcy nabrali wiatru w skrzydła. W następnym przeciwnicy narzucili ogromne tempo, sporo wyżsi trafiali prawie każdy kosz. Zmęczenie dawało się w znaki, był to drugi mecz z kolei. Celność była słaba gdyż najlepiej rzucający zawodnik z naszej drużyny

był nieustannie kryty. Pomimo dużej różnicy w punktach chłopcy grali do końca wytrwale i dawali z siebie wszystko. Zręczne uniki naszego napastnika,

sokole oko naszego obrońcy przyłożyło się na drugie miejsce które zdobyliśmy. Czy się  z niego cieszymy? Oczywiście! Wiemy, że mamy jeszcze niedoskonałości do poprawy. W przyszłym sezonie wracamy z nadzieją, że uda nam się wejść do finału. Gratulacje! Naszą szkołę reprezentowali:

Piotr Krawczyk, Wojciech Majiczek , Iwo Ślusarz , Piotr Zdero, Wiktor Dudek, Julian Dudek, Paweł Czernia.