Uczniowie naszej szkoły w minioną sobotę uczestniczyli w biegach „ Od jeziora do jeziora” w Dobrzeniu Wielkim. Pierwszaki biegły na dystansie 400 metrów, najlepszym biegaczem w licznej grupie chłopców został nasz uczeń Piotr Lysy , który zajął I miejsce. Uczniowie klas trzecich musieli pokonać dystans 500 metrów, w tej grupie Tomasz Kasprzyk był najszybszy i zdobył I miejsce. Hania i Łucja Wąsiak pobiegły w sztafecie 4×600 metrów z uczniami ze szkoły w Dobrzeniu i wywalczyły również I miejsce. Ponadto mieliśmy sporo uczestników tych biegów: Dorota Wróbel, Tola Węglińska, Zosia Sulikowska, Karolina Nowak, Hania Pietrek, Hania Piperek, Szymon i Rafał Chamala, Mateusz i Michał Strzyc, Marcel Lysy, Mateusz Widera, Amelia Sieńczewska i Basia Waldyra. Nasi uczniowie zajęli też miejsca tuż poza podium. Odbył się także bieg przebierańców. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, organizatorzy zadbali o poczęstunek dla uczestników. Bardzo cieszymy się z udziału i sukcesów naszych uczniów.