15 czerwca 2024r.  odbył się już trzeci  festyn szkolny zorganizowany przez Radę Rodziców  w tym roku szkolnym.  To była okazja do wspólnych spotkań, zabawy dzieci i pysznych poczęstunków przygotowanych przez rodziców naszych uczniów.. Na początku odbył się nordic wallking, którego trasa przebiegała chodnikiem wzdłuż wsi oraz polnymi drogami.  Następnie można było wziąć  udział w rozgrywkach  piłki koszykowej 3 x 3, gdzie  pięć mieszanych drużyn stoczyło sportowy pojedynek. Odbył się także mecz piłki siatkowej dla dorosłych i młodzieży naszej szkoły. Dla miłośników zumby zajęcia taneczne prowadziła Nicola Warzecha.  Powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, na którą  nagrodę  główną  ufundował pan Marek Nieściur.  Szczęście uśmiechnęło się do Emilki Siekierki, która otrzymała zestaw turystyczny – namiot, koc, torby termiczne i bidon. Atrakcjami dla dzieci był też dmuchaniec, wytłaczanie młotkami wzorów roślinnych na torbach ekologicznych, czy też kino pod chmurką. Ogromne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten dzień był  wyjątkowy. Radzie Rodziców należą się gromkie brawa za pomysł i jego realizację. Trzeba przyznać, że działa prężnie i jest niezwykle skuteczna.