PRACOWNICY PEDAGOGICZNI:

1. mgr Bogusław Domino – Pawelec – dyrektor

2. mgr Patrycja Karolonek – wicedyrektor, wych. klasy IB

3. mgr Adriana Gabryś – pedagog szkolny i specjalny, wych. klasy VIIIB

4. mgr Ewa Kozik – Mikołaszek – pedagog szkolny i specjalny

5. mgr Katarzyna Burtna – psycholog

6. mgr Paulina Gałowicz – psycholog

7. mgr Monika Rudzik – Smugowska – edukacja wczesnoszkolna, wych. klasy IA

8. mgr Ewa Bednarska – edukacja wczesnoszkolna, wych. klasy IIB

9. mgr Marzena Wierszak – edukacja wczesnoszkolna, wych. klasy IIA

10. mgr Barbara Hajducka – edukacja wczesnoszkolna, wych. klasy IIIB

11. mgr Władysława Serafin – nauczyciel wspomagający

12. mgr Anita Kołek – edukacja wczesnoszkolna i świetlica szkolna, wych. klasy IIIA

13. mgr Danuta Domino – Szpytko – edukacja wczesnoszkolna

14. mgr Gabriela Dworakowska – muzyka, plastyka, biblioteka

15. mgr Renata Gajęcka – wychowanie fizyczne

16. mgr Joanna Greniger – j. angielski, biblioteka

17. mgr Joanna Jaromin – geografia, religia, biblioteka

18. mgr Jolanta Jawid – j. angielski, technika, wych. klasy VII

19. mgr Justyna Kasprzyk – Ressel – j. polski, wych. klasy IVA

20. mgr Marzena Kowalczyk – matematyka

21. mgr Małgorzata Kułaga – fizyka, chemia, informatyka, wych. klasy VI

22. mgr Marzena Leżak – historia, wych. klasy VIIIA

23. mgr Joanna Lukosz – j. mniejszości narodowej- niemiecki, własna historia i kultura

24. mgr Izabela Marut – nauczyciel wspomagający

25. mgr Anna Maziarz – j. mn. narodowej- niemiecki, nauczyciel wspomagający, wych. klasy V

26. mgr Elżbieta Molenda – matematyka, informatyka

27. mgr Elżbieta Pytlik – przyroda, biologia, wdż, wych. klasy IVB

28. mgr Anna Ratuszny – religia

29. mgr Łukasz Ryniak – wychowanie fizyczne

30. mgr Michał Sadyk – wychowanie fizyczne

31. mgr Ewa Sitarz – j. polski

32. mgr Małgorzata Sygulka – Dunat – plastyka

33. mgr Katarzyna Szczepara – świetlica szkolna

34. mgr Sylwia Urbanek – nauczyciel wspomagający

35. mgr Joanna Wąsiak – muzyka

36. mgr Magdalena Zawalich – j. angielski

37. mgr Zdzisława Błachowska – logopedia

38. mgr Iwona Domagała – nauczanie indywidualne

39. mgr Patrycja Jamrozińska – świetlica szkolna

 

PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI:

1.     mgr Kowalczyk Agnieszka – sekretarz szkoły
agnieszka.kowalczyk@pspluboszyce.pl

2.     Gola Małgorzata – sekretarz szkoły
malgorzata.gola@pspluboszyce.pl

3.     Irena Langner- Majiczek – sekretarz szkoły

4.     Dusza Edmund- woźny, konserwator, palacz c.o

5.     Brixy Brygida – woźna

6.     Czech Krystyna – pracownik obsługi

7.     Sobota Brygida – pracownik obsługi

8.     Gwozdz Sylwia – pracownik obsługi

9.     Błaszczyk Rita – pracownik obsługi

10.  Langos Anna – pracownik obsługi

11.  Firlus Renata – pracownik obsługi