PRACOWNICY PEDAGOGICZNI:

 

mgr Ewa Kozik-Mikołaszek  – dyrektor
ewa.kozik-mikolaszek@pspluboszyce.pl

 

mgr Marzena Wierszak-  wicedyrektor, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

mgr Burtna Katarzyna- psycholog
katarzyna.burtna@pspluboszyce.pl

 

mgr Gabryś Adriana – pedagog
adriana.gabrys@pspluboszyce.pl

 

mgr Koch Paweł – pedagog
pawel.koch@pspluboszyce.pl

 

mgr Domino-Pawelec Bogusława – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
boguslawa.domino-pawelec@pspluboszyce.pl

 

mgr Domino-Szpytko Danuta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
danuta.domino-szpytko@pspluboszyce.pl

 

mgr Hajducka Barbara -nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
barbara.hajducka@pspluboszyce.pl

 

mgr Janicka Justyna -nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

justyna.janicka@pspluboszyce.pl

 

mgr Karolonek Patrycja – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

patrycja.karolonek@pspluboszyce.pl

 

mgr Dworakowska Gabriela  – nauczyciel muzyki, plastyki

gabriela.dworakowska@pspluboszyce.pl

 

mgr Gajęcka Renata- nauczyciel wychowania fizycznego
renata.gajecka@pspluboszyce.pl

 

mgr Gogulska-Michala Mariola – nauczyciel j. angielskiego kl I-III, nauczyciel świetlicy
mariola.gogulska-michala@pspluboszyce.pl

 

mgr Greniger Joanna nauczyciel j. angielskiego kl I-III, nauczyciel świetlicy, biblioteka
joanna.greniger@pspluboszyce.pl

 

dr Jaromin Joanna – nauczyciel geografii
jolanta.jaromin@pspluboszyce.pl

 

mgr Jawid Jolanta – nauczyciel j.angielskiego kl IV-VIII, techniki

jolanta.jawid@pspluboszyce.pl

 

mgr Kasprzyk-Ressel Justyna – nauczyciel j. polskiego
justyna.kasprzyk-ressel@pspluboszyce.pl

 

dr Koj Jolanta -nauczyciel j. polskiego

jolanta.koj@pspluboszyce.pl

 

mgr Kułaga Małgorzta – nauczyciel chemii, fizyki, informatyki

malgorzata.kulaga@pspluboszyce.pl

 

mgr Leżak Marzena – nauczyciel historii , WOS
marzena.lezak@pspluboszyce.pl

 

mgr Lukosz Joanna -nauczyciel  j. niemieckiego

joanna.lukosz@pspluboszyce.pl

 

mgr Maziarz Anna- nauczyciel j. niemieckiego, rosyjskiego, nauczyciel wspomagający

anna.maziarz@pspluboszyce.pl

 

mgr Molenda Elżbieta – nauczyciel matematyki

elzbieta.molenda@pspluboszyce.pl

 

mgr Pytlik Elżbieta- nauczyciel przyrody, biologii

elzbieta.pytlik@pspluboszyce.pl

 

mgr Ratuszny Anna- nauczyciel religii

anna.ratuszny@pspluboszyce.pl

 

mgr Ryniak Łukasz- nauczyciel  edukacji dla bezpieczeństwa , wychowania fizycznego

lukasz.ryniak@pspluboszyce.pl

 

mgr Ryniak Przemysław – nauczyciel informatyki

przemyslaw.ryniak@pspluboszyce.pl

 

mgr Serafin Władysława – nauczyciel wspomagający

wladyslawa.serafin@pspluboszyce.pl

 

mgr Sitarz Ewa- logopeda, nauczyciel świetlicy

ewa.sitarz@pspluboszyce.pl

 

mgr Błachowska Zdzisława – logopeda
zdzislawa.blachowska@pspluboszyce.pl

 

mgr Szczepara Katarzyna – nauczyciel wspomagający

katarzyna.szczepara@pspluboszyce.pl

 

mgr Bednarska Ewa – nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
ewa.bednarska@pspluboszyce.pl

 

mgr Urbanek Sylwia- nauczyciel świetlicy

sylwia.urbanek@pspluboszyce.pl

 

mgr Chamala Anna -nauczyciel świetlicy
anna.chamala@pspluboszyce.pl

 

 

PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI:

mgr Kowalczyk Agnieszka  -sekretarz szkoły
agnieszka.kowalczyk@pspluboszyce.pl

Gola Małgorzata- sekretarz szkoły
malgorzata.gola@pspluboszyce.pl

Dusza Edmund- woźny, konserwator, palacz  c.o

Brixy Brygida – woźna

Czech Krystyna – pracownik obsługi

Sobota Brygida – pracownik obsługi

Gwozdz Sylwia – pracownik obsługi

Błaszczyk Rita – pracownik obsługi

Langos Anna – pracownik obsługi

Firlus Renata – pracownik obsługi